• ŚLUBOWANIE KLAS I

• 20 września 2023r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania i Pasowania uczniów klas I. Podczas uroczystej akademii pierwszoklasiści zaprezentowali krótki program artystyczny, odpowiedzieli na trudne pytania Pana Dyrektora. Następnie w obecności kolegów i koleżanek z klas II i III złożyli Ślubowanie na Sztandar Szkoły i zostali pasowani ołówkiem przez Dyrektora na uczniów naszej szkoły. Były również życzenia i upominki od starszych kolegów, a także prezenty ufundowane przez Radę Rodziców

• Z ŻAŁOBNEJ KARTY

• Z ogromnym żalem informujemy, że dnia 4 września br. zmarła wychowawczyni uczniów klasy III „b” Pani Grażyna Braun.

Śmierć Pani Grażyny zaskoczyła i zasmuciła nas wszystkich. Pani Grażyna uczyła dzieci w klasach I-III oraz plastyki w klasach IV-VII. Z niezwykłą precyzją dbała o wystrój szkoły, sali lekcyjnej oraz dekoracje na szkolne uroczystości, poświęcając swój czas na ich przygotowanie.

Droga Grażyno, pozostawiasz w naszych sercach wielką pustkę, ale na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

W imieniu Rady Pedagogicznej, wszystkich obecnych i byłych współpracowników, uczniów oraz ich rodziców Rodzinie Pani Grażyny przekazuję wyrazy szczerego żalu i współczucia.

Dyrektor: Tomasz Drzycimski